Bizim TÜTÜNCÜ

Özel ballı Tütünleri sizin için harmanladık..

bizim tütüncü

Ballı Tütün

Özel ballı Tütünleri sizin için harmanladık..Son yıllarda sigara ya gelen zamlardan ötürü,sigara tüketen insanların hem eski tat ve lezzeti almadıkları ve bütçelerini zorladıgı için,adıyaman ve acık tütünlerine yönelmişlerdir, Yerli ve milli olan tütünlerimizin hem içim olarak hem tat olarak herkesimin damak zevkine uygun tütünler bölgemizde yetiştirilmektedir. Özel ve kaliteli tütünlerden ürettiğimiz özel ballı tütünlerimiz hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum sizlere.. Bir önce yazılarımızda belirttiğimiz gibi adıyaman bölgesinde üretilen birinci kalite tütünler bölge olarak sınıflandırmıstır,İçim olarak ve renk olarak içiciyi cezbeden ultra lüx tütünlerimiz.

Ballı tütün çeşitleri

Çelikhan Tütünleri Bulam Tütünleri Algan Tütünleri Koçali Tütünleri Kendi aralarında içimlerine göre farklı 100 lerce çeşit tütün olarak adlandırılır. Toprak yapısı bakımından zengin olan bu bölgedeki tütünler,yumusak içimli,orta içimli ve tatlı sert içimli olarak sınıflandırılır. Yukarda belirttiğimiz tütünler içersinde sadece Algan tütünü hafif olarak üretilmez ,o bölgeye has olan Algan tütünü tok içimli ve kırmızı renkli bir tütündür. Çok eski yıllardan beri atalarımız toprak çömlek içerisinde,yıllık içebilecekleri kadar tütünü bala yatırıp bir sonraki yıl kullanmak üzere muhafaza ederlerdi, Firma olarak bizler bunu birazdaha geliştirerek ticari boyut kazandırdır.Sigara,içerisinde bulundurduğu 400 den fazla zehirli madde barındırıyor. SİGARA İÇMEK ÖLDÜRÜR Sloganıyla ,tütün içmeyin fakat içiyorsanızda Birinci kalite katkısız ve balda bekletilmiş tütünler tüketmenizi tavsiye ediyorum,

Neden ballı tütün içmeliyiz.

Özel ballı tütünler
Özel ballı tütünler

Bal dünyanın en değerli antioksidan ürünüdür,içerisinde barındırdığı mıneraller bakımından zengin olan balın diğer bir özelliği ise zararlı maddeleri içerisine çekmektir, Üretimini yaptığımız ballı tütünler en az 7-8 ay balda bekletilerek,tütün içerisindeki zehirli ve kanserojen maddeleri minimum seviyeye indirerek,insanların sağlığına fazla zarar vermeyecek sekilde üretiliyor..Sert tütünlerin tüketilmesi yanında birçok insan da hafif tütünler içmektedir. Kokusu ve yarattığı tesiri ile sert tütünlerin ağır bulunduğunu düşünen ve bu şekilde hisseden kişiler daha hafifçe tütün içmektedirler. Adıyaman bölgesinde üretilen oldukça kaliteli Adıyaman tütünü içerisinde hafif tütünler vardır. Bu tütünler içim mevzusunda oldukça basit tütünlerdir. Asla bir negatif tesir yaratmaz ve boğazda bir yakma yapmazlar. Hafif olmaları sebebi ile de fazla koku yapmaz ve rahatsızlık vermezler. şundan dolayı de bir oldukça farklı alanda bu tütünler tüketilmektedir. Çok fazla sigara ve tütün içmeyen kişiler bu tütünleri kullanmaktadır. Bu şekilde nikotin alımı konusunda da bir azaltmaya gidebilmeleri mümkün olabilmektedir.

Ballı Tütün Özellikleri

Ballı tütün
Ballı tütün

Ballı Tütünler ve özellikleri Özel içimli ballı tütünler Değerli dostlarımız,Tüm yazılarımızda olduğu gibi tütünün saglık acısından zararlı olduğunu dile getirerek ve cekınerek paylaşımlar yapıyoruz,Sigara içicileri olarak teşvik etmiş olmanın rahatsızlığını yaşıyor iken, Sigaranın vermiş olduğu zararları en aza indirmek için titizlikle ürün seçimi yapıyoruz,Satışınız yaptığımız tüm ürünler doğal dır. Bir kaç arkadasımızdan gelen yorumlar üretilen ballı tütünün bal ile bulaşmasından çekindiklerini belirtmişlerdir.Ballı tütün hazırlanışında kesinlikle tütünün bala bulaşmasını engelliyoruz ve bunu videolarımızda belirtmişiz.Bal içerisinde bulunan özelliklerinden faydalanarak ,tütünün içerisindeki maddeleri yok etmek için beklemeye alıyoruz ve bu işlem en az 5 aylık bir süreçtir.Ballı tütünlerimiz garantilidir. Hiç bir müşterimiz bize olumsuz dönüş yapmamıştır. Asagıda Paylaşacağım Linklerden İçimine Göre ballı tütün hakkında bilgi alabilirsiniz.Ballı Tütünlerimizde ve diğer tütünlerimizde kesinlikle kimyasal tatlandırıcılar asla kullanılmamıştır.

İçimine Göre Ballı Tütünler

Yukarda Belirtmiş olduğumuz Tütünler 4-5 ve 8-9 ay  Balda bekletilmiş özel ürünlerdir.

Bunun yanı sıra Ultra Lüx Ballı Tütünlerimizde Mevcuttur Sipariş formunda Belirtmişiz.

Orta düzeyli Tütünlerimizde yazılarımızda ve Sipariş formunda Mevcuttur 7/24 İletişim numaralarımızdan spariş verebilir ve bizi arıyabilirsiniz.

Ballı Tütünlerin Hazırlanması

Ballı Tütün Siparişi

Bizim Tütüncü Spariş Formu Değerli Müşterilerimiz Satışını yaptığımız Tüm Çelikhan Bulam Algan Bitlis ve Ballı Tütün ürünlerimiz İade Garantilidir.Beğenmediğiniz bir ürün olursa sartsız iade etme hakkına sahip olduğunuzu Unutmayınız, Firma olarak sizin sağlığınızı ve Bütcenizi düşünerek,en kaliteli tütünleri sizler için hazırlıyoruz. Bizler sattığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız hoşumuza gitmeyen Boğaz yakan veya herhangi bir katkı maddesı bulunan Hiç bir ürünü müşterilerimize Göndermiyoruz. Spariş formunda Detaylı Fiyatlandırmamız mevcuttur, Dilerseniz Telefon nu bizleri arıyarak veya web sitemiz üzerindeki spariş formunu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

Satışını Yaptığımız Tütünler

Bulam Tütünleri Bitlis Tütünleri Algan Tütünleri Koçali tütünleri Çelikhan Tütünleri

 • Organik Çelikhan Tütünü
 • Tütün Toptancılığı
 • Özel Ballı Bitlis Tütünü
 • Çikolata Aromalı Ballı Tütün
 • Özel Ballı Algan Tütünü

  Bizim Tütüncü Spariş Formu

  WordPress konusunda kendimize güveniyor en iyisini sizlere sunuyoruz.

  Ballı tütünleriniz harika Çok sağolun  uzun zamandır böyle güzel bir tütün içmemiştim, Yorumlarda ve yazılarınızda bahsettiğiniz kadar var,

  Ahmet Yalçın
  Ahmet Yalçın
  Müşteri

  Çelikhan tütünü diye tütün almıştım.rengi sarı ama içimi hiç hosuma gitmemişti,çekine çekine bizim tutuncuden sipariş verdim bulam tutumunu,dehşet bir içimi var çok beğendim rengi kırmızıya çalan bir renk anladimki rengine aldanıp tütün alinmayacak ,gözünüz kapali tütün sparisi verebilirsiniz siteden

  Ehli Keyf
  Ehli Keyf

  Hayatımda içtiğim en güzel tütün,sigaradan keyf almak istiyorsanız bu tütünü kesinlikle tavsıye edıyorum,ilk baslarda tereddüt ettim ama bizim tütünü kardesim işinin hakkını veriyor 3 yıldır aynı tütünden kullanıyorum.

  Methan
  Methan
  Ballı Tütün Üretimi

  Bizler için ne diyorlar?

  Bal içerisinde bulunan özelliklerinden faydalanarak ,tütünün içerisindeki maddeleri yok etmek için beklemeye alıyoruz ve bu işlem en az 5 aylık bir süreçtir.Ballı tütünlerimiz garantilidir. Hiç bir müşterimiz bize olumsuz dönüş yapmamıştır. Asagıda Paylaşacağım Linklerden İçimine Göre ballı tütün hakkında bilgi alabilirsiniz.Ballı Tütünlerimizde ve diğer tütünlerimizde kesinlikle kimyasal tatlandırıcılar asla kullanılmamıştır.

   Hemen Sizi Arayalım

   Open chat
   Size nasıl yardımcı olabiliriz.