Ballı tütün yapılışı

Özel Ballı Tütünler

Ballı Tütün leri sizin için harmanladık..Son yıllarda sigara ya gelen zamlardan ötürü,sigara tüketen insanların hem eski tat ve lezzeti almadıkları ve bütçelerini zorladıgı için,adıyaman ve acık tütünlerine yönelmişlerdir, Yerli ve milli olan tütünlerimizin hem içim olarak hem tat olarak herkesimin damak zevkine uygun tütünler bölgemizde yetiştirilmektedir. Özel ve kaliteli tütünlerden ürettiğimiz özel ballı tütünlerimiz hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum sizlere.. Bir önce yazılarımızda belirttiğimiz gibi adıyaman bölgesinde üretilen birinci kalite tütünler bölge olarak sınıflandırmıstır,İçim olarak ve renk olarak içiciyi cezbeden ultra lüx tütünlerimiz.

Özel ballı tütün çeşitleri

Kendi aralarında içimlerine göre farklı 100 lerce çeşit tütün olarak adlandırılır. Toprak yapısı bakımından zengin olan bu bölgedeki tütünler,yumusak içimli,orta içimli ve tatlı sert içimli olarak sınıflandırılır. Yukarda belirttiğimiz tütünler içersinde sadece Algan tütünü hafif olarak üretilmez ,o bölgeye has olan Algan tütünü tok içimli ve kırmızı renkli bir tütündür. Çok eski yıllardan beri atalarımız toprak çömlek içerisinde,yıllık içebilecekleri kadar tütünü bala yatırıp bir sonraki yıl kullanmak üzere muhafaza ederlerdi, Firma olarak bizler bunu birazdaha geliştirerek ticari boyut kazandırdır.Sigara,içerisinde bulundurduğu 400 den fazla zehirli madde barındırıyor. SİGARA İÇMEK ÖLDÜRÜR Sloganıyla ,tütün içmeyin fakat içiyorsanızda Birinci kalite katkısız ve balda bekletilmiş tütünler tüketmenizi tavsiye ediyorum,

Neden ballı tütün içmeliyiz?

Bal dünyanın en degerli antioksidan ürünüdür,içerisinde barındırdığı mıneraller bakımından zengin olan balın diğer bir özelliği ise zararlı maddeleri içerisine çekmektir, Üretimini yaptığımız ballı tütünler en az 7-8 ay balda bekletilerek,tütün içerisindeki zehirli ve kanserojen maddeleri minimum seviyeye indirerek,insanların sağlığına fazla zarar vermeyecek sekilde üretiliyor..Özel ballı tütünlerSert tütünlerin tüketilmesi yanında birçok insan da hafif tütünler içmektedir. Kokusu ve yarattığı tesiri ile sert tütünlerin ağır bulunduğunu düşünen ve bu şekilde hisseden kişiler daha hafifçe tütün içmektedirler. Adıyaman bölgesinde üretilen oldukça kaliteli Adıyaman tütünü içerisinde hafif tütünler vardır.

Bu tütünler içim mevzusunda oldukça basit tütünlerdir. Asla bir negatif tesir yaratmaz ve boğazda bir yakma yapmazlar. Hafif olmaları sebebi ile de fazla koku yapmaz ve rahatsızlık vermezler. şundan dolayı de bir oldukça farklı alanda bu tütünler tüketilmektedir. Çok fazla sigara ve tütün içmeyen kişiler bu tütünleri kullanmaktadır. Bu şekilde nikotin alımı konusunda da bir azaltmaya gidebilmeleri mümkün olabilmektedir.

Ballı Tütünün özellikleri

Ballı Tütünler ve özellikleri Özel içimli ballı tütünler Değerli dostlarımız,Tüm yazılarımızda olduğu gibi tütünün saglık acısından zararlı olduğunu dile getirerek ve cekınerek paylaşımlar yapıyoruz,Sigara içicileri olarak teşvik etmiş olmanın rahatsızlığını yaşıyor iken, Sigaranın vermiş olduğu zararları en aza indirmek için titizlikle ürün seçimi yapıyoruz,Satışınız yaptığımız tüm ürünler doğal dır. Bir kaç arkadasımızdan gelen yorumlar üretilen ballı tütünün bal ile bulaşmasından çekindiklerini belirtmişlerdir.Ballı tütün hazırlanışında kesinlikle tütünün bala bulaşmasını engelliyoruz ve bunu videolarımızda belirtmişiz.Ballı tütün paketlemeBal içerisinde bulunan özelliklerinden faydalanarak ,tütünün içerisindeki maddeleri yok etmek için beklemeye alıyoruz ve bu işlem en az 5 aylık bir süreçtir.Ballı tütünlerimiz garantilidir. Hiç bir müşterimiz bize olumsuz dönüş yapmamıştır. Asagıda Paylaşacağım Linklerden İçimine Göre ballı tütün hakkında bilgi alabilirsiniz.Ballı Tütünlerimizde ve diğer tütünlerimizde kesinlikle kimyasal tatlandırıcılar asla kullanılmamıştır.

İçimine Göre Ballı Tütünler

Bunun yanı sıra Ultra Lüx Ballı Tütünlerimizde Mevcuttur Spariş formunda Belirtmişiz.

Orta düzeyli Tütünlerimizde yazılarımızda ve Spariş formunda Mevcuttur 7/24 İletişim numaralarımızdan spariş verebilir ve bizi arıyabilirsiniz.

Ballı Tütünlerin Hazırlanması

    Hemen Sizi Arayalım

    Open chat
    Size nasıl yardımcı olabiliriz.