Bulam Tütün Siparişi

Bulam Tütün Siparişi

Adıyaman da Yetişen bir diğer tütün çeşidi ise Bulam Tütünüdür,Kaliteli tütünlerin üretildiği kadar piyasaya bulam ve çelikhan tütünleri adı altında çok tütün satılmaktadır.Bulam Tütün siparişi kalitesini rengini kokusunu değiştiren bir çok kimyasal madde var ve Malesef ki bunu Herkes anlayamaz ,O bakımdan Tütün alınacaksa güvenilir yerden ve yerinden almak hem saglıgınıza etki etmez hem bütçenizi sarsmaz.

Kaliteli Tütün Nasıl Anlaşılır.

 • Kaliteli tütün içtiğiniz zaman tiksindirmez sizi
 • Ağızda Nahoş Bir tat bırakmaz
 • Külü Beyaz Olur
 • Kokusu Tütün kokar burnunuzu yakar
 • Öksürtmez
 • Sonuna Kadar içmeseniz bile o sigara sönmez.

İçtiğiniz tütün boğazınızı yakıyor,nefes alıp vermekte zorlanıyor iseniz ve kokusu size farklı geliyorsa o tütünden uzak durmanız sizin acınızdan iyi olacaktır.

Bulam Tütün sparişi

Üretilen Bulam tütünleri içtiğiniz zaman bunlardan hiç birini yaşamayacaksınız,rengi kokusu tadı ile işte bu,Yıllardır aradığım tütün diyeceksiniz.Bir kg tütünden yaklasık 1000 adet dal sigara çıkmaktadır yani 50 paket sigara çıkıyor,En ucuz bir paket sigaranın maliyeti 12 tl varın hesabınızı siz yapın.

Bölge halkı tarafından bilinçli yetiştirilen ürünler ,özenle secilip6-7 aylık bir emekten sonra meydana gelir,Alın teri olan tütünler kurutulduktan sonra beklemesi gerekmetedir.

Bekletilen ürünler kaliteli bir içime sahip olmakla beraber dayanma süreleride farklılık gösterecektir.

Her yazımızda altınız özellikle cizerek belirttiğimiz OVA TÜTÜNLERİ ile Dağ Tütünleriniz asla bir tutmamanızdır.

Ova tütünlerinde doğrama sonrası dayanma suresi Bir aydır.

Dağ Tütünleri yani çelikhan bulam algan koçali bu bölgelerdeki tütünler Bozulma ihtimali yok.Hafiften nemini aldıktan sonra ambalajında saklamanız yeterli olacaktır.

 

Tütün Saklama Koşulları

Satın Almış olduğunuz Tütünlerinizi Güneş Olmayan Bir yerde Bir bez veya Gazete Parcasına Döküp Yarım saat havalandırıp Karıştırdıktan Sona Saklama Ambalajına Koyup Aylarca Kullanabilirsiniz.Tütünün Bozulmaması için içerisindeki nem oranını en aza indirmeniz gerekmektedir.İmkanlar dahilinde ise,Saklama Ambalajınızın Altına Bir parca Doğal Bal koyarsanız,Tütün içerisindeki Nikotein ve diğer zararlı maddeleri en aza indirmiş olursunuz. Ballı Tütün üretiminde uygulamış olduğumuz sitemdir,Ballı Tütün üretimi sayfamızı okumak için Tıklayınız

El emeği alın teri ile üretilen Bulam Tütünlerimiz raflarda Yerini Almıştır,Sizde Bulam Tütünü içmek istermisiniz.

3 Yorum

 1. Avatar Mehmet celenk diyorki:

  Bulam tutununden sipariş vermek istiyorum toptan fiyat verebilir misiniz,İstanbul Avcılar\’da isletmem var tavsiye üzerine bayilik almak istiyorum.iyicalismalar

 2. Avatar aziz uygur diyorki:

  Sayın yönetici arkadaşım,sitenizdeki yazılar yorumları titizlikle inceledim,sanırım içim olarak en fazla bulam tutununu tavsiye ediyorsunuz.Ben eski parlament tadinda orta bir tütün istiyorum 5 kg,sizden alış veriş yapan dostlarım var gözün kapalı alabilirsin,begenmezssen iade yapar yeni ürün isteyebiliyirsun dediler,bu vesileyle bende size güveniyorum ve size bırakıyorum ödemeyi yaptım sparisi geçtim şimdiden tşk ederim

  Hemen Sizi Arayalım

  Open chat
  Size nasıl yardımcı olabiliriz.