Özel Ballı Tütünler

Ballı Tütünler

Değerli bizim tütüncü takipcilerimiz,bilindiği üzere türkiyenın hatta dünyanın en güzel tütünleri adıyaman bölgesinde üretilip aromalandırılıp veya sade bir sekilde tüketiliyor,SİGARA İÇMEK ÖLDÜRÜR  Kesinlikle sigara içmemenizi tavsiye ederim.

Adıyaman bölgesinde yetiştirilen tütünler ve özellikleri bakımından her damak zevkine hitap eden  kokusu ve tadı ile sigara içenlerin agzında hos bir tat bırakarak,içiciyi rahatsız etmeyecek özellikte tütünlerdir.

Bunların en basında Çelikhan tütünleri,Bulam tütünleri ve Algan tütünleri en basta gelir.Birinci kalite tütünlerinden  üretilen ballı aromalı tütünlerimiz Yaklasık 7-8 ay bekletildikten sonra satısa cıkarılmaktadır,Çömlek içerisinde bekletilen tütünler bu zaman zarfında demini alarak içindeki kanserojen maddelerini  bir coğunu içine hapsederek tütünü en saf haline getiriyor.

Sigaranın  içerisindeki zararlı maddeler Nelerdir?

Yaklasık 400 den fazla kimyasal madde içeren sigara ve bunlardan bir kaçını sıralayacak olursak

* Polonyum -210 (kanserojen)
* Radon (radyasyon)
* Metanol (füzeyakıtı)
* Toluen (tiner)
* Kadmiyum (akü mentali)
* Bütan (tüpgaz)
* DDT (böcek öldürücü)
* Hidrojen siyanür (gaz odaları zehiri)
* Aseton (oje sökücü)
* Naftalin (güve kovucu)
* Arsenik (fare zehiri)
* Amonyak (tuvalet temizleyicisi)
* Dibenzakridin (zehir)
* Nikotin

Bunlardan kanserojen olduğu ispatlanan maddeler; arsenik, benzen, kadmiyum, hidrojen siyanid, toluen, amonyak ve propilen glikoldur.

Balın mucizevi özellikleri bu tütünün içerisindeki zararlı maddeleri içine hapsederek daha az bir sekilde,saglıgımıza fazla zarar vermeyecektir,

Türkiyede ilk ballı tütün üretimi yapan bizleriz kalite ve güvenin tek adresi www.bizimtutuncu.net

Üretimi yaptığımız Ballı tütünler

Çelikhan hafif içim ballı tütün

Çelikhan Orta içim ballı tütün

Çelikhan Tatlı sert ballı tütün 

Bulam hafif içimli ballı tütün

Bulam Orta içimli ballı tütün

Bulam Tatlı sert İçimli ballı tütün

Algan Orta içimli Ballı tütün

Algan Sert içimli -Eski 2000 kıvamında Ballı tütün

Ultra Lüx Ballı Tütün

 

Değerli arkadaslar algan tütünü sert içimli tütünlerdir hafif içimlisi olmaz  ve kırmızı renkte bir üründür.

 

Ballı Tütün Üretimi

 

Ballı tütün üretim videolarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz.Birinci kalite lüx tütünlerden üretilen ballı tütünler  iade garantilidir,begenmediğiniz taktirde sartsız koşulsuz iade yapabilirsiniz,Ürünlerimiz garantilidir. Sipariş sonrası en gec iki iş günü içerisinde adresinize gönderilecektir.

Not:Çömlek içerisinde hazırlamış olduğumuz ballı tütün sipariş sonrası özel ambalaja koyularak adrese gönderilir.Diğer bir husus ise ballı tütün kesinlikle bala bulanmış bir sekilde gönderilmez,sadece bala yatırma işlemi balın havadan nem kapma özelliğinden faydalanarak tütün içerisindeki zehirli maddelere öldürmek içindir,ve organik ballardan üretilir.

Ballı tütün
Ballı Tütün
Özel Ballı Tütünler
Özel Ballı Tütünler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendi evinizde ballı tütün hazırlamak isteyen arkadaslar için kısa bir video çektik,bala yatırmıs olduğunuz tütünün birinci kalite tütünlerden olması ve organik üretim bal olmasına cok dikkat etmelisiniz,Balın bekleme süresi en az 5 ay olması gerekiyor agzı kapatıldıktan sonra acılmaması gerekiyor.

 

 

Ballı tütünlerimizden spariş vermek istiyorsanız Sipariş formunu doldurarak spariş geçebilirsiniz..

Ballı tütünlerin yanı sıra Diğer açık tütünlerimizde mevcuttur detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ballı Tütün Siparişi

  Ballı Tütün Nasıl Yapılır

   Hemen Sizi Arayalım

   Open chat
   Size nasıl yardımcı olabiliriz.